Norsk bokmål
Koder Roblox

Anime Ball-koder (oktober 2026): fungerende spinn, Yen og Time Capsules

Oppdatert 3 min lesetidAv redaksjonen i GameRadar

Anime Ball-koder kontrollert 18. oktober 2026: 10 koder som to oversikter begge oppgir som aktive, belønningene og innløsning i Roblox Anime Ball.

Kildekontrollerte koder

Kontrollert mot de lenkede kildene den 18. okt. 2026 . Vi har ikke løst inn disse kodene på en spillerkonto. Det gjeldende spillet avgjør hvem som kan bruke dem, og når de utløper.

Koder som kildene oppga den 2026-10-18
Kode Belønning / verifisering
newupdate261 Time Capsule Kilde
emotesync1 Time Capsule Kilde
season61 Time Capsule Kilde
happy20261 Time Capsule Kilde
spinsword5 Wheel Spins Kilde
grabitquick5 spinn + 10,000 Yen Kilde
thx4support5 spinn + 1 Yen Boost Kilde
smallfixes10,000 Yen + 5,000 Gold Kilde
limited25,000 Yen Kilde
divine50,000 Gold Kilde

Utløpte koder registrert av kildene våre

lagfixes!? · THEoNEP1ECEISREAL

Aktive Anime Ball-koder akkurat nå

De beste Anime Ball-kodene å prøve først er newupdate26, emotesync, season6 og happy2026 (én Time Capsule hver), samt spinsword for 5 Wheel Spins. Hele tabellen ovenfor viser 10 koder som både Dexerto og Game.Guide oppga som aktive, med like belønninger, da vi kontrollerte 18. oktober 2026.

Vi sammenlignet to oversikter i stedet for å løse inn hver kode selv, så la meldingen i spillet avgjøre. Kopier hver kode nøyaktig slik den vises, inkludert store bokstaver og tegnsetting.

Kode Belønning
newupdate26 1 Time Capsule
emotesync 1 Time Capsule
season6 1 Time Capsule
happy2026 1 Time Capsule
spinsword 5 Wheel Spins
grabitquick 5 spinn + 10,000 Yen
thx4support 5 spinn + 1 Yen Boost
smallfixes 10,000 Yen + 5,000 Gold
limited 25,000 Yen
divine 50,000 Gold

Slik løser du inn Anime Ball-koder

Dexerto beskriver innløsningsmenyen slik:

  1. Start Anime Ball av [B:S] Anime Ball på Roblox.
  2. Klikk på Extra-ikonet øverst til venstre på skjermen.
  3. Velg Socials i menyen som åpnes.
  4. Skriv eller lim inn en kode i tekstfeltet til høyre.
  5. Trykk på REDEEM for å hente belønningen.

Hvis oppsettet er annerledes etter en oppdatering, ser du etter en kode- eller innstillingsknapp; Game.Guides generelle instruksjoner peker også dit.

Koder med motstridende opplysninger

Noen koder kan fremdeles være verdt et raskt forsøk, men de to oversiktene er uenige om dem, så vi utelot dem fra hovedtabellen:

  • ancienttreasures, nivalimited, ymaisgoated, makeitloud, fastball, luckyduck og potofgold står som aktive hos Dexerto, men ikke i Game.Guides kontrollerte liste.
  • bugfixe5, celestial, RevEducation og CEODOUBLE er aktive hos Dexerto, men merket som utløpt hos Game.Guide. Game.Guide oppgir i stedet variantene bugf1xe5 og celesti4l som aktive, med Yen som belønning.
  • imperial er aktiv hos begge, men Dexerto sier at den gir en Time Capsule, mens Game.Guide bare sier «gave».

Dexertos side ble sist oppdatert 25. august 2026, mens Game.Guide sier at listen ble oppdatert 18. oktober 2026. Den nyere oversikten er derfor trolig nærmere det aktuelle spillet når de er uenige.

Hva belønningene gjør

Ifølge Dexerto brukes spinn til å trekke tilfeldige evner, og noen av de sterkeste evnene har svært lave sjanser, så hvert ekstra spinn hjelper. Yen lar deg kjøpe evner direkte og i noen tilfeller handle gjenstander via knutepunktet i spillet. Flaksbooster øker midlertidig sjansen for å trekke sjeldnere evner, så det er fornuftig å aktivere en flaksboost før du bruker en stabel med spinn.

Den offisielle spillsiden tilbyr også 1,000 Yen for å bli med i gruppen og like spillet, en gratisbonus utenfor kodesystemet.

Slik finner du nye Anime Ball-koder

Utviklerens Roblox-beskrivelse lover for øyeblikket en ny gratiskode ved 230,000 likerklikk, og Dexerto bemerker at koder vanligvis kommer rundt oppdateringer, omarbeidinger og milepæler. Den offisielle Discord-serveren er det raskeste stedet å finne dem, fordi koder ofte legges ut sammen med oppdateringsnotater før oversiktene får dem med.

En rask repetisjon av kontrollene fra den offisielle siden: blokker med F, venstreklikk eller UI-knappen; bruk evnen din med E, UI-knappen eller høyreklikk (stilles inn i Settings); dash med Q; og slå shift lock av eller på med Shift. Spillet støtter PC, konsoll og mobil.

Vanlige spørsmål

Hvorfor virker ikke Anime Ball-koden min?
Kontroller stavemåte og store bokstaver, sørg for at det ikke er et mellomrom til slutt, og bekreft at du er i Anime Ball av [B:S] Anime Ball (sted 14861721759). Hvis den fremdeles mislykkes, er koden trolig utløpt eller allerede brukt på kontoen din.
Virker Anime Ball-koder i Anime Ball Duels eller Anime Ball Battles?
Ikke anta det. Dette er separate Roblox-opplevelser, og denne listen dekker bare det opprinnelige Anime Ball.
Hva er den nyeste Anime Ball-koden?
Blant kodene begge oversiktene er enige om, er de sist tilføyde ifølge Game.Guides datoer emotesync (10. februar 2026) samt spinsword og season6 (3. februar 2026). Utvikleren har lovet enda en kode ved 230,000 likerklikk.
Hvordan får jeg gratis spinn i Anime Ball?
Løs inn spinnkoder som spinsword, grabitquick og thx4support, og følg med på offisielle Discord etter nye oppdateringskoder.

Kilder

Fakta er kontrollert mot disse sidene. Strategiforslagene er redaksjonelle råd og innebærer ikke at vi har testet dem selv i spillet.

  • Anime Balls offisielle Roblox-side

    Utvikler, sted-ID, støttede enheter, kontroller, gruppe-/likebonus på 1,000 Yen og kodemilepæl ved 230,000 likerklikk · Kontrollert 18. okt. 2026

  • Dexerto: Anime Ball-koder

    Aktive og utløpte kodelister med belønninger, innløsning via Extra → Socials, belønningenes bruksområder, Discord som kodekilde og oppdateringsdato 25. august 2026 · Kontrollert 18. okt. 2026

  • Game.Guide: Anime Ball-koder

    Andre aktiv/utløpt-liste med belønninger og tilføydatoer, alternative stavemåter og oppdateringsdato 18. oktober 2026 · Kontrollert 18. okt. 2026

FORTSETT Å UTFORSKE

Mer koder