Slovenščina
Kode Roblox

Kode za Anime Ball (oktober 2026): aktivna vrtenja, Yen in Time Capsule

Posodobljeno 3 min branjaUredništvo GameRadar

Kode za Anime Ball, preverjene 18. oktobra 2026: 10 kod, ki jih dva vira navajata kot aktivne, njihove nagrade in unovčenje v Roblox Anime Ball.

Kode, preverjene po virih

Preverjeno po povezanih virih dne 18. okt. 2026 . Teh kod nismo unovčili na igralčevem računu. Dejanska igra določa upravičenost in veljavnost.

Kode, ki jih viri navajajo na datum 2026-10-18
Koda Nagrada / preverjanje
newupdate261 Time Capsule Vir
emotesync1 Time Capsule Vir
season61 Time Capsule Vir
happy20261 Time Capsule Vir
spinsword5 Wheel Spins Vir
grabitquick5 Spins + 10,000 Yen Vir
thx4support5 Spins + 1 Yen Boost Vir
smallfixes10,000 Yen + 5,000 Gold Vir
limited25,000 Yen Vir
divine50,000 Gold Vir

Potekle kode, ki jih beležijo naši viri

lagfixes!? · THEoNEP1ECEISREAL

Trenutno aktivne kode za Anime Ball

Najprej je najbolje poskusiti kode za Anime Ball newupdate26, emotesync, season6 in happy2026 (vsaka da eno Time Capsule) ter spinsword za 5 Wheel Spins. Celotna zgornja tabela navaja 10 kod, ki sta jih Dexerto in Game.Guide ob našem preverjanju 18. oktobra 2026 prikazovala kot aktivne z enakimi nagradami.

Primerjali smo dva vira, namesto da bi sami unovčili vsako kodo, zato naj bo sporočilo v igri odločilno. Vsako kodo kopirajte natanko tako, kot je prikazana, vključno z velikimi črkami in ločili.

Koda Nagrada
newupdate26 1 Time Capsule
emotesync 1 Time Capsule
season6 1 Time Capsule
happy2026 1 Time Capsule
spinsword 5 Wheel Spins
grabitquick 5 Spins + 10,000 Yen
thx4support 5 Spins + 1 Yen Boost
smallfixes 10,000 Yen + 5,000 Gold
limited 25,000 Yen
divine 50,000 Gold

Kako unovčiti kode za Anime Ball

Dexerto opisuje meni za unovčenje takole:

  1. Zaženite Anime Ball ustvarjalca [B:S] Anime Ball v Robloxu.
  2. Kliknite ikono Extra v zgornjem levem kotu zaslona.
  3. V odprtem meniju izberite Socials.
  4. V besedilno polje na desni vnesite ali prilepite kodo.
  5. Pritisnite REDEEM, da prevzamete nagrado.

Če po posodobitvi vidite drugačno razporeditev, poiščite gumb za kode ali nastavitve — tja usmerjajo tudi splošna navodila Game.Guide.

Kode z nasprotujočimi si navedbami

Nekatere kode je še vedno vredno na hitro poskusiti, vendar se vira o njih ne strinjata, zato smo jih izpustili iz glavne tabele:

  • ancienttreasures, nivalimited, ymaisgoated, makeitloud, fastball, luckyduck in potofgold so na Dexertu aktivne, ne pa tudi na preverjenem seznamu Game.Guide.
  • bugfixe5, celestial, RevEducation in CEODOUBLE so na Dexertu aktivne, Game.Guide pa jih označuje kot potekle. Game.Guide namesto njih navaja različici bugf1xe5 in celesti4l kot aktivni z nagrado Yen.
  • imperial je aktivna pri obeh, vendar Dexerto pravi, da daje Time Capsule, Game.Guide pa le »Darilo«.

Dexertova stran je bila nazadnje posodobljena 25. avgusta 2026, Game.Guide pa pravi, da je seznam osvežil 18. oktobra 2026, zato je ob nesoglasju novejši vir verjetno bližje stanju v živi igri.

Čemu služijo nagrade

Po Dexertovih navedbah vrtenja služijo naključnemu pridobivanju sposobnosti, nekatere najmočnejše pa imajo zelo majhno verjetnost, zato vsako dodatno vrtenje pomaga. Yen omogoča neposreden nakup sposobnosti in v nekaterih primerih menjavo predmetov prek središča v igri. Okrepitve sreče začasno izboljšajo možnosti za pridobitev redkejših sposobnosti, zato je smiselno takšno okrepitev aktivirati pred porabo večje zaloge vrtenj.

Uradna stran igre ponuja tudi 1,000 Yen za pridružitev skupini in všečkanje igre — brezplačen bonus zunaj sistema kod.

Kako najti nove kode za Anime Ball

Ustvarjalčev opis v Robloxu trenutno obljublja novo brezplačno kodo pri 230,000 všečkih, Dexerto pa ugotavlja, da kode navadno pridejo ob posodobitvah, predelavah in mejnikih. Uradni strežnik Discord je najhitrejše mesto za njihovo odkritje, saj so pogosto objavljene skupaj z opombami posodobitve, preden jih prevzamejo strani s kodami.

Kratek opomnik upravljanja z uradne strani: blokirajte z F, levim klikom ali gumbom vmesnika; sposobnost uporabite z E, gumbom vmesnika ali desnim klikom (nastavljeno v Settings); hitro se premaknite z Q; zaklep pogleda preklapljajte s Shift. Igra podpira PC, konzole in mobilne naprave.

Pogosto zastavljena vprašanja

Zakaj moja koda za Anime Ball ne deluje?
Preverite zapis in velike črke, poskrbite, da na koncu ni presledka, ter potrdite, da ste v Anime Ball ustvarjalca [B:S] Anime Ball (mesto 14861721759). Če še vedno ne uspe, je koda verjetno potekla ali je bila že uporabljena na vašem računu.
Ali kode za Anime Ball delujejo v Anime Ball Duels ali Anime Ball Battles?
Tega ne predpostavljajte. To so ločene igre v Robloxu, ta seznam pa pokriva samo izvirni Anime Ball.
Katera je najnovejša koda za Anime Ball?
Med kodami, o katerih se vira strinjata, so po datumih Game.Guide najnovejše dodane emotesync (10. februarja 2026) ter spinsword in season6 (3. februarja 2026). Ustvarjalec je obljubil še eno kodo pri 230,000 všečkih.
Kako dobim brezplačna vrtenja v Anime Ball?
Unovčite kode za vrtenja, kot so spinsword, grabitquick in thx4support, ter spremljajte uradni Discord za nove kode ob posodobitvah.

Viri

Dejstva smo preverili po teh straneh. Strateški predlogi so uredniški nasveti in ne pomenijo, da smo igro osebno preizkusili.

  • Uradna stran Anime Ball v Robloxu

    Ustvarjalec, ID mesta, podprte naprave, upravljanje, bonus 1,000 Yen za skupino/všeček in mejnik kode pri 230,000 všečkih · Preverjeno 18. okt. 2026

  • Dexerto: kode za Anime Ball

    Seznami aktivnih in poteklih kod z nagradami, koraki unovčenja Extra → Socials, uporaba nagrad, Discord kot vir kod, datum posodobitve 25. avgusta 2026 · Preverjeno 18. okt. 2026

  • Game.Guide: kode za Anime Ball

    Drugi seznam aktivnih/poteklih kod z nagradami in datumi dodajanja, različice zapisa, datum osvežitve 18. oktobra 2026 · Preverjeno 18. okt. 2026

RAZISKUJTE NAPREJ

Več kode